Plastic Love

9789023485315-paul-claes-plastic-love-178
Lang geleden dat ik nog eens een foto van David Hamilton heb bestudeerd. Een gamine, à la Nico, Jane Birkin, Mia Farrow, Twiggy. Paul Claes, die in zijn vorige roman nog de hoofse liefde in de middeleeuwen tot thema nam, nadert onrustwekkend het heden, met de wrange lotgevallen van Vlaamse soixante-huitards in de jaren 1970. Het achtergrondgeruis is niet de Middellandse zee, het is de schamper lachende god Eros.

6 gedachtes over “Plastic Love

  1. Dag Leen,
    Ik ken meerdere schilderers maar weinig fotograafen die beroemd zijn geworden. Ongeveer de enige fotograaf die ik ken is David Hamilton. In de jaaren 1980 hebben zijn erotische fotos me weinig verteld.

    Ik wens je nog een prettige dag
    Dieter

    1. Ja, een rare kerel, die Hamilton, maar hij typeerde wel de late jaren 70, vroege jaren 80; als omslag voor deze roman is het beeld goed gekozen.
      Het gekke (of voorspelbare?) is dat Hamiltons meer romantische beelden vooral in de smaal vielen bij tienermeisjes.
      Met een hartelijke groet,
      Leen

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s